29. Těhotná Sára Saudková

Autor: Jan Saudek

Originální fotografie. Signováno vpravo dole tuší.
Technika: Fotografie
Výška: 45 cm, šířka: 38 cm, rámování: 64 x 54 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 03.05.2021 18:38

Dosažená cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (42)

7 900 Kč3.5.2021 18:24:23
7 600 Kč3.5.2021 15:25:27
7 300 Kč2.5.2021 20:44:17
7 000 Kč2.5.2021 16:25:14 (limit 19.4.2021 22:48:34)
6 900 Kč2.5.2021 16:25:14
6 600 Kč29.4.2021 19:00:51 (limit 19.4.2021 22:48:34)
6 300 Kč29.4.2021 19:00:51
6 000 Kč21.4.2021 17:54:53 (limit 19.4.2021 22:48:34)
5 700 Kč21.4.2021 17:54:53
5 400 Kč21.4.2021 17:54:49 (limit 19.4.2021 22:48:34)
5 100 Kč21.4.2021 17:54:49
4 900 Kč21.4.2021 17:54:45 (limit 19.4.2021 22:48:34)
4 700 Kč21.4.2021 17:54:45
4 500 Kč21.4.2021 17:54:42 (limit 19.4.2021 22:48:34)
4 300 Kč21.4.2021 17:54:42