Signováno vpravo dole, k dílu je přiložen ručně psaný certifikát vyhotovený Janem Saudkem.
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 37 cm, šířka: 30 cm, rámování: 48,5 x 41,5 cm
Konec aukce: 10.06.2024 19:35
Dosažená cena: 95 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (135)