24. Marie č.1

Autor: Jan Saudek

Signováno vlevo dole Jan Saudek. K dílu je přiložen ručně psaný certifikát vyhotovený Janem Saudkem.
Technika: Olej na plátně
Výška: 25 cm, šířka: 35 cm, rámování: 35,4 x 45,3 cm

Konec aukce: 30.10.2023 18:23

Dosažená cena: 120 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (142)

41 000 Kč9.10.2023 18:27:17 (limit 7.10.2023 19:41:42)
40 500 Kč9.10.2023 18:27:17
40 000 Kč9.10.2023 18:27:15 (limit 7.10.2023 19:41:42)
39 500 Kč9.10.2023 18:27:15
39 000 Kč9.10.2023 18:27:12 (limit 7.10.2023 19:41:42)
38 500 Kč9.10.2023 18:27:12
38 000 Kč9.10.2023 18:27:10 (limit 7.10.2023 19:41:42)
37 500 Kč9.10.2023 18:27:10
37 000 Kč9.10.2023 18:27:07 (limit 7.10.2023 19:41:42)
36 500 Kč9.10.2023 18:27:07
36 000 Kč7.10.2023 19:41:42 (limit 7.10.2023 19:41:42)
35 500 Kč6.10.2023 12:30:45
35 000 Kč6.10.2023 12:30:43 (limit 4.10.2023 18:52:12)
35 000 Kč6.10.2023 12:30:43
34 500 Kč6.10.2023 12:30:41 (limit 4.10.2023 18:52:12)