Signováno vlevo dole Jan Saudek. K dílu je přiložen ručně psaný certifikát vyhotovený Janem Saudkem.
Technika: Olej na plátně
Výška: 25 cm, šířka: 35 cm, rámování: 35,4 x 45,3 cm
Konec aukce: 30.10.2023 18:23
Dosažená cena: 120 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (142)