Signováno vlevo dole Jan Saudek. K dílu je přiložen ručně psaný certifikát vyhotovený Janem Saudkem.
Technika: Olej na plátně
Výška: 25 cm, šířka: 35 cm, rámování: 35,4 x 45,3 cm
Konec aukce: 30.10.2023 18:23
Dosažená cena: 120 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (142)
| 48 500 Kč | 12.10.2023 15:28:34 |
| 48 000 Kč | 12.10.2023 15:28:31 (limit 12.10.2023 07:34:10) |
| 47 500 Kč | 12.10.2023 15:28:31 |
| 47 000 Kč | 12.10.2023 15:28:28 (limit 12.10.2023 07:34:10) |
| 46 500 Kč | 12.10.2023 15:28:28 |
| 46 000 Kč | 12.10.2023 15:28:24 (limit 12.10.2023 07:34:10) |
| 45 500 Kč | 12.10.2023 15:28:24 |
| 45 000 Kč | 12.10.2023 15:28:05 (limit 12.10.2023 07:34:10) |
| 44 500 Kč | 12.10.2023 15:28:05 |
| 44 000 Kč | 12.10.2023 15:27:50 (limit 12.10.2023 07:34:10) |
| 43 500 Kč | 12.10.2023 15:27:50 |
| 43 000 Kč | 12.10.2023 07:33:58 |
| 42 500 Kč | 12.10.2023 06:25:11 |
| 42 000 Kč | 11.10.2023 20:21:48 |
| 41 500 Kč | 9.10.2023 18:27:19 |