24. Marie č.1

Autor: Jan Saudek

Signováno vlevo dole Jan Saudek. K dílu je přiložen ručně psaný certifikát vyhotovený Janem Saudkem.
Technika: Olej na plátně
Výška: 25 cm, šířka: 35 cm, rámování: 35,4 x 45,3 cm

Konec aukce: 30.10.2023 18:23

Dosažená cena: 120 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (142)

76 000 Kč17.10.2023 08:19:50
75 000 Kč17.10.2023 08:19:25 (limit 15.10.2023 14:19:39)
74 000 Kč17.10.2023 08:19:25
73 000 Kč17.10.2023 08:19:21 (limit 15.10.2023 14:19:39)
72 000 Kč17.10.2023 08:19:21
71 000 Kč17.10.2023 08:19:16 (limit 15.10.2023 14:19:39)
70 000 Kč17.10.2023 08:19:16
69 000 Kč17.10.2023 08:19:13 (limit 15.10.2023 14:19:39)
68 000 Kč17.10.2023 08:19:13
67 000 Kč15.10.2023 16:13:30 (limit 15.10.2023 14:19:39)
66 000 Kč15.10.2023 16:13:30
65 000 Kč15.10.2023 15:24:26 (limit 15.10.2023 14:19:39)
64 000 Kč15.10.2023 15:24:26
63 000 Kč15.10.2023 15:24:23 (limit 15.10.2023 14:19:39)
62 000 Kč15.10.2023 15:24:23