Technika: Fotografie
Výška: 29,7 cm, šířka: 39,5 cm, rámování: 81,2 x 86,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.01.2023 18:22
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 35 000 Kč