Signováno vpravo dole, k dílu je přiložen ručně psaný certifikát vyhotovený Janem Saudkem.
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 50 cm, šířka: 60 cm, rámování: 61 x 71 cm
Konec aukce: 06.05.2024 19:23
Dosažená cena: 200 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč