212. No Title

Autor: Jan Saudek

Signováno vpravo dole, zaskleno, certifikát.
Technika: Fotografie
Výška: 23 cm, šířka: 26,6 cm, rámování: 44,2 x 48 cm

Konec aukce: 29.05.2023 21:43

Dosažená cena: 24 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (70)

5 900 Kč23.5.2023 08:24:02
5 600 Kč21.5.2023 10:25:43
5 300 Kč20.5.2023 16:10:04
5 000 Kč20.5.2023 16:10:02 (limit 19.5.2023 18:58:27)
5 000 Kč20.5.2023 16:10:02
4 800 Kč20.5.2023 16:10:00 (limit 19.5.2023 18:58:27)
4 600 Kč20.5.2023 16:10:00
4 400 Kč20.5.2023 16:09:58 (limit 19.5.2023 18:58:27)
4 200 Kč20.5.2023 16:09:58
4 000 Kč20.5.2023 16:09:55 (limit 19.5.2023 18:58:27)
3 800 Kč20.5.2023 16:09:55
3 600 Kč20.5.2023 16:09:53 (limit 19.5.2023 18:58:27)
3 400 Kč20.5.2023 16:09:53
3 200 Kč20.5.2023 16:09:49 (limit 19.5.2023 18:58:27)
3 000 Kč20.5.2023 16:09:49