Signováno vpravo dole, zaskleno, certifikát.
Technika: Fotografie
Výška: 23 cm, šířka: 26,6 cm, rámování: 44,2 x 48 cm
Konec aukce: 29.05.2023 21:43
Dosažená cena: 24 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Seznam příhozů (70)