19. Victory

Autor: Jan Saudek

Technika: Fotografie
Výška: 30 cm, šířka: 24,3 cm, rámování: 51 x 45,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 06.12.2022 19:48

Dosažená cena: 60 000 Kč

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

Seznam příhozů (33)

43 500 Kč6.12.2022 11:23:26
43 000 Kč6.12.2022 11:23:22 (limit 6.12.2022 11:22:31)
42 500 Kč6.12.2022 11:23:22
42 000 Kč6.12.2022 11:23:19 (limit 6.12.2022 11:22:31)
41 500 Kč6.12.2022 11:23:19
41 000 Kč6.12.2022 11:22:17
39 000 Kč6.12.2022 11:13:13
37 000 Kč6.12.2022 11:13:00 (limit 6.12.2022 10:38:24)
36 500 Kč6.12.2022 11:13:00
34 500 Kč6.12.2022 11:12:50 (limit 6.12.2022 10:38:24)
34 000 Kč6.12.2022 11:12:50
32 000 Kč6.12.2022 11:12:34 (limit 6.12.2022 10:38:24)
31 500 Kč6.12.2022 11:12:34
31 000 Kč6.12.2022 11:12:27 (limit 6.12.2022 10:38:24)
30 500 Kč6.12.2022 11:12:27