180. Hodiny

Autor: Jan Saudek

Signováno vpravo dole Jan Saudek. K dílu je přiložen ručně psaný certifikát vyhotovený Janem Saudkem. Garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 50 cm, šířka: 60 cm, rámování: 58,3 x 68,5 cm

Konec aukce: 24.04.2023 20:59

Dosažená cena: 175 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (51)

175 000 Kč24.4.2023 20:51:37
170 000 Kč24.4.2023 20:51:00
165 000 Kč24.4.2023 20:44:13
161 000 Kč24.4.2023 20:44:13 (limit 16.4.2023 00:47:58)
160 000 Kč24.4.2023 20:44:07 (limit 16.4.2023 00:47:58)
155 000 Kč24.4.2023 20:44:07
150 000 Kč16.4.2023 00:30:54
145 000 Kč16.4.2023 00:30:49 (limit 15.4.2023 20:50:00)
145 000 Kč16.4.2023 00:30:49
140 000 Kč15.4.2023 20:50:00 (limit 15.4.2023 20:50:00)
135 000 Kč15.4.2023 17:52:59
130 000 Kč15.4.2023 14:45:35
128 000 Kč15.4.2023 14:45:35 (limit 15.4.2023 13:03:01)
125 000 Kč15.4.2023 13:03:01 (limit 15.4.2023 13:03:01)
120 000 Kč15.4.2023 13:01:12 (limit 15.4.2023 10:28:17)