Signováno vpravo dole Jan Saudek. K dílu je přiložen ručně psaný certifikát vyhotovený Janem Saudkem. Garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 50 cm, šířka: 60 cm, rámování: 58,3 x 68,5 cm
Konec aukce: 24.04.2023 20:59
Dosažená cena: 175 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (51)