180. Hodiny

Autor: Jan Saudek

Signováno vpravo dole Jan Saudek. K dílu je přiložen ručně psaný certifikát vyhotovený Janem Saudkem. Garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 50 cm, šířka: 60 cm, rámování: 58,3 x 68,5 cm

Konec aukce: 24.04.2023 20:59

Dosažená cena: 175 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (51)

6 500 Kč2.4.2023 22:16:58
6 200 Kč1.4.2023 22:09:57
5 900 Kč31.3.2023 22:27:27
5 600 Kč30.3.2023 09:48:08
5 300 Kč28.3.2023 21:12:47
5 000 Kč28.3.2023 14:50:56