180. Hodiny

Autor: Jan Saudek

Signováno vpravo dole Jan Saudek. K dílu je přiložen ručně psaný certifikát vyhotovený Janem Saudkem. Garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 50 cm, šířka: 60 cm, rámování: 58,3 x 68,5 cm

Konec aukce: 24.04.2023 20:59

Dosažená cena: 175 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (51)

66 000 Kč12.4.2023 20:23:40
65 000 Kč12.4.2023 20:23:39 (limit 12.4.2023 20:09:33)
64 700 Kč12.4.2023 20:23:39
63 700 Kč12.4.2023 20:23:36 (limit 12.4.2023 20:09:33)
62 700 Kč12.4.2023 20:23:36
61 700 Kč12.4.2023 20:23:33 (limit 12.4.2023 20:09:33)
60 700 Kč12.4.2023 20:23:33
59 700 Kč12.4.2023 20:09:33 (limit 12.4.2023 20:09:33)
58 700 Kč12.4.2023 18:07:19
57 700 Kč3.4.2023 19:21:05
17 400 Kč3.4.2023 19:21:05 (limit 3.4.2023 19:07:17)
7 700 Kč3.4.2023 19:20:14 (limit 3.4.2023 19:07:17)
7 400 Kč3.4.2023 19:20:14
7 100 Kč3.4.2023 19:06:54
6 800 Kč3.4.2023 13:18:43