Technika: Fotografie
Výška: 23,8 cm, šířka: 17 cm, rámování: 36,3 x 30,3 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.03.2026 18:16
Aktuální cena: 5 000 Kč
Zbývá: 4d 8h 34m 13s
Minimální příhoz: 300 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč