Technika: Fotografie
Výška: 25,6 cm, šířka: 20,5 cm, rámování: 41,7 x 37,7 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 29.05.2023 18:28
Dosažená cena: 12 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč