Technika: Fotografie
Výška: 23,7 cm, šířka: 18,2 cm, rámování: 45,5 x 39,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 29.05.2023 20:35
Dosažená cena: 17 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (40)