14. Coca Cola

Autor: Jan Saudek

Signováno vpravo dole Jan Saudek. K dílu je přiložen ručně psaný certifikát vyhotovený Janem Saudkem.
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 40 cm, rámování: 62,5 x 52,5 cm

Konec aukce: 11.12.2023 19:52

Dosažená cena: 200 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (101)

30 000 Kč7.11.2023 17:52:38
29 500 Kč7.11.2023 17:52:35 (limit 5.11.2023 12:20:01)
29 000 Kč7.11.2023 17:52:35
24 000 Kč7.11.2023 17:52:30 (limit 5.11.2023 12:20:01)
23 500 Kč7.11.2023 17:52:30
18 500 Kč7.11.2023 17:52:27 (limit 5.11.2023 12:20:01)
18 000 Kč7.11.2023 17:52:27
17 500 Kč7.11.2023 17:52:24 (limit 5.11.2023 12:20:01)
17 000 Kč7.11.2023 17:52:24
16 500 Kč7.11.2023 17:52:22 (limit 5.11.2023 12:20:01)
16 000 Kč7.11.2023 17:52:22
15 500 Kč7.11.2023 17:52:20 (limit 5.11.2023 12:20:01)
15 000 Kč7.11.2023 17:52:20
14 500 Kč7.11.2023 17:52:18 (limit 5.11.2023 12:20:01)
14 000 Kč7.11.2023 17:52:18