Signováno vpravo dole Jan Saudek. K dílu je přiložen ručně psaný certifikát vyhotovený Janem Saudkem.
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 40 cm, rámování: 62,5 x 52,5 cm
Konec aukce: 11.12.2023 19:52
Dosažená cena: 200 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (101)