133. Tender love

Autor: Jan Saudek

Technika: Fotografie
Výška: 29,5 cm, šířka: 24 cm, rámování: 52 x 46 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 24.04.2023 20:21

Dosažená cena: 13 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (23)

13 600 Kč24.4.2023 20:16:02 (limit 24.4.2023 20:16:02)
13 100 Kč24.4.2023 20:15:50
12 600 Kč24.4.2023 20:11:26
12 100 Kč24.4.2023 20:09:38 (limit 24.4.2023 20:09:38)
11 600 Kč24.4.2023 20:08:51
11 100 Kč24.4.2023 20:08:20 (limit 24.4.2023 20:08:20)
10 600 Kč24.4.2023 20:04:18
10 100 Kč4.4.2023 15:42:42 (limit 4.4.2023 15:42:42)
10 000 Kč4.4.2023 15:42:42 (limit 28.3.2023 10:16:46)
9 200 Kč4.4.2023 15:42:21 (limit 28.3.2023 10:16:46)
8 900 Kč4.4.2023 15:42:21 (limit 4.4.2023 15:42:21)
8 600 Kč4.4.2023 15:42:15 (limit 28.3.2023 10:16:46)
8 300 Kč4.4.2023 15:42:15 (limit 4.4.2023 15:42:15)
8 000 Kč4.4.2023 15:42:05 (limit 28.3.2023 10:16:46)
7 700 Kč4.4.2023 15:42:05 (limit 4.4.2023 15:42:05)