Technika: Fotografie
Výška: 29,5 cm, šířka: 24 cm, rámování: 52 x 46 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 24.04.2023 20:21
Dosažená cena: 13 600 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (23)