133. Tender love

Autor: Jan Saudek

Technika: Fotografie
Výška: 29,5 cm, šířka: 24 cm, rámování: 52 x 46 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 24.04.2023 20:21

Dosažená cena: 13 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (23)

7 400 Kč28.3.2023 21:02:10 (limit 28.3.2023 10:16:46)
7 100 Kč28.3.2023 21:02:10 (limit 28.3.2023 21:02:10)
4 500 Kč28.3.2023 21:01:39 (limit 28.3.2023 10:16:46)
4 300 Kč28.3.2023 21:01:39
4 100 Kč28.3.2023 21:01:35 (limit 28.3.2023 10:16:46)
3 900 Kč28.3.2023 21:01:35
3 700 Kč28.3.2023 10:06:58
3 500 Kč26.3.2023 22:00:00