125. The Bashful Erica

Autor: Jan Saudek

Technika: Fotografie
Výška: 30,3 cm, šířka: 38,4 cm, rámování: 48 x 58 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 20:20

Dosažená cena: 25 300 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (51)

25 300 Kč9.12.2025 20:15:08 (limit 9.12.2025 20:13:24)
24 800 Kč9.12.2025 20:15:08
24 300 Kč9.12.2025 20:15:01 (limit 9.12.2025 20:13:24)
23 800 Kč9.12.2025 20:15:01
23 300 Kč9.12.2025 20:14:51 (limit 9.12.2025 20:13:24)
22 800 Kč9.12.2025 20:14:51
22 300 Kč9.12.2025 20:14:49 (limit 9.12.2025 20:13:24)
21 800 Kč9.12.2025 20:14:49
21 300 Kč9.12.2025 20:13:24 (limit 9.12.2025 20:13:24)
20 800 Kč9.12.2025 20:08:42
20 500 Kč9.12.2025 20:08:42 (limit 9.12.2025 20:05:42)
20 300 Kč9.12.2025 20:06:39 (limit 9.12.2025 20:05:42)
19 800 Kč9.12.2025 20:06:39
19 300 Kč9.12.2025 20:06:32 (limit 9.12.2025 20:05:42)
18 800 Kč9.12.2025 20:06:32