Technika: Fotografie
Výška: 30,3 cm, šířka: 38,4 cm, rámování: 48 x 58 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 20:20
Dosažená cena: 25 300 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč