125. The Bashful Erica

Autor: Jan Saudek

Technika: Fotografie
Výška: 30,3 cm, šířka: 38,4 cm, rámování: 48 x 58 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 20:20

Dosažená cena: 25 300 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (51)

6 200 Kč9.12.2025 14:34:25
5 900 Kč7.12.2025 10:09:58
5 600 Kč4.12.2025 11:12:54
5 300 Kč1.12.2025 21:48:13
5 000 Kč22.11.2025 16:54:38
3 000 Kč19.11.2025 10:33:33