125. The Bashful Erica

Autor: Jan Saudek

Technika: Fotografie
Výška: 30,3 cm, šířka: 38,4 cm, rámování: 48 x 58 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 20:20

Dosažená cena: 25 300 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (51)

11 100 Kč9.12.2025 20:00:32 (limit 9.12.2025 20:00:04)
10 600 Kč9.12.2025 20:00:32
10 100 Kč9.12.2025 20:00:28 (limit 9.12.2025 20:00:04)
9 800 Kč9.12.2025 20:00:28
9 500 Kč9.12.2025 20:00:04 (limit 9.12.2025 20:00:04)
9 200 Kč9.12.2025 19:59:41
8 900 Kč9.12.2025 19:57:25
8 600 Kč9.12.2025 19:49:47
8 300 Kč9.12.2025 19:44:39
8 000 Kč9.12.2025 19:38:52
7 700 Kč9.12.2025 19:38:23
7 400 Kč9.12.2025 19:30:27
7 100 Kč9.12.2025 19:29:24
6 800 Kč9.12.2025 19:04:30
6 500 Kč9.12.2025 19:04:06