125. The Bashful Erica

Autor: Jan Saudek

Technika: Fotografie
Výška: 30,3 cm, šířka: 38,4 cm, rámování: 48 x 58 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 20:20

Dosažená cena: 25 300 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (51)

18 300 Kč9.12.2025 20:06:23 (limit 9.12.2025 20:05:42)
17 800 Kč9.12.2025 20:06:23
17 300 Kč9.12.2025 20:05:56 (limit 9.12.2025 20:05:42)
16 800 Kč9.12.2025 20:05:56
16 300 Kč9.12.2025 20:05:42 (limit 9.12.2025 20:05:42)
15 800 Kč9.12.2025 20:04:37
15 300 Kč9.12.2025 20:04:17
14 800 Kč9.12.2025 20:04:11
14 300 Kč9.12.2025 20:03:55
13 800 Kč9.12.2025 20:03:28
13 300 Kč9.12.2025 20:00:50
12 800 Kč9.12.2025 20:00:45 (limit 9.12.2025 20:00:04)
12 600 Kč9.12.2025 20:00:45
12 100 Kč9.12.2025 20:00:38 (limit 9.12.2025 20:00:04)
11 600 Kč9.12.2025 20:00:38