Signováno vpravo dole, zaskleno, certifikát.
Technika: Fotografie
Výška: 23 cm, šířka: 26,6 cm, rámování: 44,2 x 48 cm
Konec aukce: 03.09.2024 20:10
Dosažená cena: 27 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč