102. Just let me jump away - velký formát

Autor: Jan Saudek

Signováno, zaskleno, certifikát vlastníka originálu fotografie.
Technika: Fotografie
Výška: 29,5 cm, šířka: 51 cm, rámování: 43,2 x 64 cm

Konec aukce: 19.02.2024 20:43

Dosažená cena: 25 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (71)

3 500 Kč29.1.2024 18:59:13 (limit 28.1.2024 20:26:26)
3 300 Kč29.1.2024 18:59:13
3 100 Kč29.1.2024 18:59:11 (limit 28.1.2024 20:26:26)
2 900 Kč29.1.2024 18:59:11
2 700 Kč29.1.2024 18:59:08 (limit 28.1.2024 20:26:26)
2 500 Kč29.1.2024 18:59:08
2 300 Kč28.1.2024 20:26:26 (limit 28.1.2024 20:26:26)
2 100 Kč28.1.2024 19:39:29
1 900 Kč25.1.2024 22:53:48
1 700 Kč25.1.2024 20:23:25
1 500 Kč25.1.2024 15:58:04