101. Hairy Woman

Autor: Jan Saudek

Technika: Fotografie
Výška: 31,2 cm, šířka: 20,3 cm, rámování: 47,2 x 36 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 02.03.2026 19:40

Aktuální cena: 5 000 Kč

Zbývá: 4d 7h 14m 53s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč