Technika: Fotografie
Výška: 31,2 cm, šířka: 20,3 cm, rámování: 47,2 x 36 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.03.2026 19:40
Aktuální cena: 5 000 Kč
Zbývá: 4d 7h 14m 53s
Minimální příhoz: 300 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč