Signováno vpravo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 68 cm, šířka: 51 cm, rámování: 81 x 63,5 cm
Konec aukce: 29.05.2023 18:35
Dosažená cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
1 800 Kč | 27.5.2023 21:08:04 |