Technika: Olej na kartonu
Výška: 33,5 cm, šířka: 48 cm, rámování: 58 x 73 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 07.03.2022 19:55
Dosažená cena: 6 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Seznam příhozů (24)