Signováno vpravo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 39,5 cm, šířka: 60 cm, rámování: 53 x 73 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 12.07.2021 18:55
Dosažená cena: 3 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (8)