62. Hra

Autor: Vladimír Erlebach

Vladimír Erlebach, narozen 24. února 1934 v Dolní Branné v Krkonoších, je český malíř a herec. Studoval na sklářské škole v Železném Brodě, v roce 1952 se však stal členem přípravky na pražské Akademii výtvarných umění, kde o rok později začal se studiem u prof. Rady a Holého. Zajímal se také o studium herectví, ale brzy převážilo výtvarné umění. Začínal portréty významných hereckých osobností. V roce 1967 emigroval do Německa. Působil v Paříži, Wiesbadenu. Natrvalo se vrátil do České republiky v roce 1995. Jeho abstraktní obrazy jsou inspirovány informelem i vlivy zahraničního výtvarného umění.
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 99,5 cm, šířka: 75,5 cm, rámování: 98 x 78 cm

Konec aukce: 03.05.2021 19:16

Dosažená cena: 16 600 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (32)

16 600 Kč3.5.2021 19:11:20
16 100 Kč3.5.2021 19:10:38
15 600 Kč3.5.2021 19:10:16
15 100 Kč3.5.2021 19:08:27
15 000 Kč3.5.2021 19:08:27 (limit 3.5.2021 19:08:10)
14 600 Kč3.5.2021 19:08:10 (limit 3.5.2021 19:08:10)
14 100 Kč3.5.2021 19:07:29
13 600 Kč3.5.2021 19:07:20
13 100 Kč3.5.2021 19:06:36
12 600 Kč3.5.2021 19:02:57
12 100 Kč3.5.2021 19:01:03
11 600 Kč3.5.2021 19:00:46
11 100 Kč3.5.2021 19:00:23
10 600 Kč3.5.2021 18:59:50
10 100 Kč3.5.2021 18:59:39