Signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: Tempera/papír
Výška: 24,5 cm, šířka: 33,5 cm, rámování: 36,5 x 46,5 cm
Konec aukce: 17.01.2022 21:33
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 800 Kč