142. Pomníček

Autor: James Janíček

James Janíček (* 30. 5. 1935, Chatham, Ontario, Kanada)
Malíř, grafik a ilustrátor. Studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts v Detroitu a na Akademii výtvarných umění v Praze. Věnuje se volné grafice (lept, litografie), užité grafice, knižní tvorbě a ilustraci, známkové tvorbě. Samostatně vystavuje od 60. let (např. v Kanadě, Švýcarsku, Švédsku, Belgii, Nizozemsku, ČR). Jeho díla jsou v majetku soukromých a veřejných sbírek v Kanadě, Belgii, Holandsku, Francii, Německu i ČR. Zdroj: Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1999
Signováno tužkou vpravo dole, zaskleno
Výška: 50,5 cm, šířka: 39 cm, rámování: 71 x 53 cm

Konec aukce: 03.05.2021 20:21

Dosažená cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

2 500 Kč3.5.2021 20:13:08