Technika: Kresba
Výška: 29,5 cm, šířka: 20 cm, rámování: 56,5 x 47 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 30.10.2023 21:33
Dosažená cena: 11 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (42)