Technika: Akvarel
Výška: 16 cm, šířka: 27 cm, rámování: 25 x 36 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 21.08.2023 19:53
Dosažená cena: 9 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (28)