Signováno vpravo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 26,7 cm, šířka: 34 cm, rámování: 29 x 36 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 31.01.2022 19:13
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 800 Kč