Signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: Tempera/papír
Výška: 33 cm, šířka: 45 cm, rámování: 36,2 x 48,2 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 17.01.2022 19:45
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč