Signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: Pastel
Výška: 36,5 cm, šířka: 56 cm, rámování: 52 x 70,5 cm
Konec aukce: 07.03.2022 19:41
Dosažená cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
1 500 Kč | 4.3.2022 18:46:21 |