87. Makové pole

Autor: Fritz Raida

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 53 cm, šířka: 59 cm, rámování: 67,5 x 73 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 05.04.2021 19:41

Dosažená cena: 13 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Seznam příhozů (26)

13 000 Kč5.4.2021 19:36:30 (limit 5.4.2021 19:23:56)
12 500 Kč5.4.2021 19:36:30
12 000 Kč5.4.2021 19:31:38 (limit 5.4.2021 19:23:56)
11 500 Kč5.4.2021 19:31:38
11 000 Kč5.4.2021 19:27:35 (limit 5.4.2021 19:23:56)
10 500 Kč5.4.2021 19:27:35
10 000 Kč5.4.2021 19:23:16 (limit 5.4.2021 19:23:01)
10 000 Kč5.4.2021 19:23:16 (limit 5.4.2021 19:23:16)
6 900 Kč5.4.2021 19:22:59 (limit 5.4.2021 19:20:47)
6 600 Kč5.4.2021 19:22:59
6 300 Kč5.4.2021 19:22:39 (limit 5.4.2021 19:20:47)
6 000 Kč5.4.2021 19:22:39 (limit 5.4.2021 19:22:39)
4 200 Kč5.4.2021 19:20:35
4 000 Kč5.4.2021 19:18:49
3 800 Kč5.4.2021 19:18:45 (limit 5.4.2021 19:17:51)