Technika: Olej na kartonu
Výška: 33 cm, šířka: 28 cm, rámování: 45,7 x 40,2 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 11.12.2023 19:53
Dosažená cena: 14 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Seznam příhozů (34)