52. Zima

Autor: František Škrabánek

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 49,5 cm, šířka: 66 cm, rámování: 62,5 x 79,5 cm

Konec aukce: 19.01.2026 19:09

Dosažená cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (9)

4 100 Kč19.1.2026 19:04:54
3 900 Kč19.1.2026 19:04:32
3 700 Kč19.1.2026 18:59:55
3 500 Kč19.1.2026 18:55:09
3 300 Kč19.1.2026 18:50:27
3 100 Kč19.1.2026 18:36:42
2 900 Kč19.1.2026 17:20:21
2 700 Kč9.1.2026 21:07:34
2 500 Kč2.1.2026 10:27:05