174. Zimní krajina

Autor: František Škrabánek

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 65 cm, rámování: 62 x 78 cm

Konec aukce: 09.12.2025 20:53

Dosažená cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

2 500 Kč9.12.2025 09:17:34