162. Zimní krajina

Autor: František Škrabánek

Signováno PD.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 34,5 cm, šířka: 50 cm, rámování: 50 x 65 cm

Konec aukce: 19.01.2026 20:41

Dosažená cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

2 000 Kč19.1.2026 17:38:25