90. Auta na ulici

Autor: Jaroslav Grus
(1891)

Signováno vpravo dole, ve vrchní části původní autorská vada, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na lepence
Výška: 33 cm, šířka: 40 cm, rámování: 44 x 51 cm

Konec aukce: 20.03.2023 19:29

Dosažená cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (34)

2 100 Kč15.3.2023 20:02:01 (limit 15.3.2023 19:31:38)
1 900 Kč15.3.2023 20:02:01
1 700 Kč6.3.2023 03:00:39
1 500 Kč24.2.2023 19:43:57