Signováno vpravo dole, ve vrchní části původní autorská vada, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na lepence
Výška: 33 cm, šířka: 40 cm, rámování: 44 x 51 cm
Konec aukce: 20.03.2023 19:29
Dosažená cena: 9 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (34)