9. Jaro na vsi

Autor: Jaroslav Grus
(1891)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 62 cm, šířka: 89 cm, rámování: 76 x 102 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:14

Dosažená cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (28)

4 900 Kč9.12.2025 14:18:12
4 700 Kč8.12.2025 22:12:37
4 500 Kč8.12.2025 22:12:32 (limit 19.11.2025 12:04:15)
4 300 Kč8.12.2025 22:12:32
4 100 Kč1.12.2025 21:44:41 (limit 19.11.2025 12:04:15)
3 900 Kč1.12.2025 21:44:41
3 700 Kč1.12.2025 21:44:37 (limit 19.11.2025 12:04:15)
3 500 Kč1.12.2025 21:44:37
3 300 Kč21.11.2025 20:05:25 (limit 19.11.2025 12:04:15)
3 100 Kč21.11.2025 20:05:25
2 900 Kč19.11.2025 12:04:15 (limit 19.11.2025 12:04:15)
2 700 Kč19.11.2025 10:31:02
2 500 Kč3.11.2025 17:01:47