Nesignováno.
Technika: Pastel
Výška: 29,8 cm, šířka: 37,3 cm, rámování: 34,6 x 42,2 cm
Konec aukce: 19.01.2026 21:24
Dosažená cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (6)
| 2 500 Kč | 19.1.2026 20:30:07 |
| 2 300 Kč | 19.1.2026 20:22:29 |
| 2 100 Kč | 19.1.2026 19:45:28 |
| 1 900 Kč | 19.1.2026 19:43:31 |
| 1 700 Kč | 19.1.2026 19:37:08 |
| 1 500 Kč | 19.1.2026 19:01:20 |