Technika: Olej na kartonu
Výška: 70 cm, šířka: 100 cm, rámování: 88,5 x 118,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 29.05.2023 20:47
Dosažená cena: 27 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč