Výška: 59,5 cm, šířka: 92,5 cm, rámování: 70 x 104 cm
Stav: Mírně poškozená malba/ rám
Konec aukce: 09.05.2022 20:33
Dosažená cena: 9 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (33)